En İyi 5 Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Herkese Merhaba fotoğraf çekmeyi seven theherseyvar sakinleri. Günlük hayatın koşturması içerisinde hepimiz kendimizi veya çevremizde gördüğümüz şeylerin fotoğraflarını çekmeyi seviyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları daha iyi hale getirmek için özellikle mobilde kullana bileceğimiz bir çok uygulamalar var. Bunlardan en iyilerini sizinle paylaşmak isterim.

  1. VSCO

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarının başında geliyor. Ayrıca düzenlediğiniz fotoğrafları akışta paylaşmanızı da sağlıyor. Böylece keşfet özelliği sayesinde diğer kullanıcıların fotoğraflarına erişim imkanı sağlıyor. Ücretsiz özelliklerini kullanabileceğiniz gibi ücretli özelliği sayesinde daha fazla ayara erişim imkanına sahipsiniz.

2. Snapseed

Google tarafından geliştirilmiş bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Çok çeşitli ayarlara sahip olduğu için kendinize özgü filtreler geliştirme imkanı sunuyor kullanıcılara. Ayrıca bünyesinde olan hazır filtreleride kullanarak oldukça hızlı bir şekilde fotoğraflarınıza çok farklı havalar katarak sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz.

3. Hypocam

Hypocam özellikle siyah beyaz fotoğraf konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bir uygulama. Hatta bu konunun en iyilerinden diyebiliriz. Düzenlediğiniz fotoğraflarınızı yayın akışlarında paylaşabilir ve diğer kullanıcıları takip ederek ilham alabilirsiniz.

4. FaceTune

Şimdi size FaceTune dan bahsedicem. Aslında FaceTune bir fotoğraf düzenleme uygulaması dışında çok iyi bir photoshop uygulaması. Bu uygulamanın özellikleri sayesinde fotoğraflarınızda fazla çıkan kilolarınızı düzeltebilir, yüzünüzdeki sorunları kapatabilir, beyazlatma özelliğini kullanabilirsiniz. Aman dikkat eğer düzgün ve dikkatli bir şekilde yapmazsanız dikkatli gözlere yakalanabilirsiniz.

5. Flickr

Yaklaşık 1000 fotoğrafa kadar fotoğraf saklama kapasitesine sahiptir. Ayrıca efektler açıkken fotoğraf çekme olanağı sunarak daha sonra düzenleme yapmak için vakit harcamanıza gerek kalmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: