MUTFAĞIN GENÇ YETENEĞİ TAHA DUYMAZ

Herkese Merhaba theherseyvar sakinleri. Sosyal medyada gezerken Taha Duymaz adını mutlaka duymuşsunuzdur. Hatay’da yaşadığı evinde çektiği yemek ve tatlı videoları ile son dönemin en popüler isimlerinden haline geldi. Şu anda yaklaşık 1 milyon takipçi sayısına ulaştı.

Peki Taha Duymaz hak ediyor mu? Bence EVET, hemde sonuna kadar hak ediyor. Kendi başına yaptığı özellikle yöresel yemekleri bizlere çektiği videolar ile çok güzel tanıtımını yaptı ve yapmaya devam ediyor. İnternet’te gördüğümüz haberler doğrultusunda okumaya devam edememiş olması onun kendini geliştirmesini engelleyememiş. Böyle bir yeteneğin olduğunu keşfetmiş olman ve bunu herkese göstermek istemen çok doğru bir hareket. Bizde seni tanıdığımız için çok mutlu olduk.

Tabi doğal olarak bu başarısı sosyal medya da ilgi konusu olunca bazıları tarafından olumsuz yorumlarda gelmeye başladı ne yazık ki. Bu yorumlara umarım kulak asmaz ve yürüdüğü yoldan ayrılmadan üstüne katarak devam eder. Eminim çok daha iyi yerlere geleceksin Taha!

Seni sevenlerin desteği her zaman olacak ve sen bunlardan güç alarak çok daha iyi işler başaracaksın. Siz TAHA DUYMAZ hakkında ne düşünüyorsunuz?

Not aşağıda instagram simgesine tıklayıp sayfasına gidebilirsiniz:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: