Fotoğrafçılar Yarışıyor: GuruShots

Herkese merhaba özellikle fotoğrafçılık ile uğraşmayı seven theherseyvar sakinleri:) Bugün sizlere fotoğrafların yarıştığı ve içerisinde kaybolacağınız GuruShots programında bahsedeceğim.

Öncelikle şunu söylemeliyim ücretsiz bir uygulama kendisi. Tabi ki uygulama içinde satın alma işlemleri yapabilirsiniz. En iyi özelliklerinden birisi amatör fotoğrafçılar ve profesyonel fotoğrafçıların birlikte yarıştığı bir uygulama. Uygulamanın temel mantığı Guru dediğimiz fotoğrafçılar yani profesyonel fotoğrafçıların açmış olduğu temalar üzerine dayalı yarışmalar var ve bu yarışmalara fotoğraflarınızı göndererek oylamalara katılıyorsunuz.

Her katıldığınız yarışmada fotoğraflarınız oylamaya sunuluyor fotoğraflarınız çok iyi ise Guruların dikkatini çekebilir ve Gurular fotoğraflarınızı öne çıkartabilirler. Tabi bir takım görevler var ve bu görevler ile sizde kademenizi arttırarak Guru olabilirsiniz. Yarışmaların ödülleri kimi zaman uygulama içi size öncelik kazandıracak bir takım özellikler olabilir kimi zaman ise para ödülü gibi ödüller sizleri karşılayabilir.

Ee daha fazla ne duruyorsunuz. Merakınız varsa hep birlikte GuruShots’ ta yarışmaya ne dersiniz?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: